top of page
Güvenlik odası

Güvenlik Hizmetleri

Bİ Yönetim olarak, güvenlik konusundaki çözüm ortakları ile birlikte riskleri değerlendirerek sizin için en uygun güvenlik hizmetlerini tasarlar. Müşterilerine en iyi çözümü sunabilmek adına, teknoloji ve insan gücünü entegre etme yeteneğine sahiptir. Güvenlik görevlileri ile teknoloji çözümlerinin ideal bir karmasını belirleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına tam olarak uyan optimum ve ekonomik güvenlik çözümleri üretir.

Bazı Hizmetlerimiz

Fiziki Güvenlik Hizmetleri (Sabit & Gezici Gözetim)

Entegre Güvenlik Yönetimi

Acil Durum Yönetimi

Risk Analizi & Koruma Planı Hazırlama

Elektronik Güvenlik Sistemlerinin Kurulumu

Titizlikle seçilmiş ve iyi eğitimli personelimiz, müşterilerimiz için güvenli bir hayatı tesis etmek amacıyla 7/24 kesintisiz biçimde çalışır.

Amacımız sizin için daha güvenli alanlar sağlayarak her anınızı huzur içinde geçirmenizdir. EkoSitem bu amaçla müşteri için risk teşkil eden temel alanların tamamını kapsayan, riski minimize eden ve acil durum yönetimini de kapsayan tüm güvenlik önlemlerinin planlanması ve uygulanmasını güvence altına alır.

Yasal Olarak

Apartman ve Sitelerde Güvenlik 5188 sayılı yasa gereğince sağlanır. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’ NIN 08.11.2005 tarih ve 2005/117 sayılı genelgesinde “Site ve Apartmanlar” ın özel güvenlik izni almaları gerektiği belirtilmiştir. Bu nedenle Site/ Apartman genel kurulunun veya yönetim kurulunun kararıyla valiliğe müracaat edilerek özel güvenlik izni alınır veya bu konuda çalışan özel güvenlik firması görevlendirilir. 

bottom of page